MTÜ Ühinenud metsaomanikud: Erametsaomanikku aitab metsaühistu

 

Sisesta lahtrisse oma metsa katastritunnus (näiteks: 47302:001:0553)

Aitame teid metsamajanduslike tegevuste läbiviimisel
2012 aastal asutasid juba seni mitmete toimivate metsaühistute liikmed Pärnu-,Viljandi- ja Valgamaalt uue metsaühistu Ühinenud Metsaomanikud. Ka seni hästi toiminud ja oma liikmetele teenuseid pakkunud ühistud tunnetasid vajadust liikuda arengus edasi. Ühinenud Metsaomanikel on soov kaasata endaga võimalikult rohkem  erametsaomanikke. Suurem liikmete arv annab parema võimaluse tööde planeerimisel ja korraldamisel. Metsaomanikku abistab ühistu  oma metsa majandamisel kõigepealt läbi esmase nõustamise. Metsamajanduslike tegevuste läbiviimisel ja  toetuste taotlemisel on meil abiks metsakonsulendid, metsameistrid ja piirkonnajuhid.  Korraldatakse ühiseid infopäevi. Ühistu eesmärk on olla metsaomanikule võimalikult lähedal ja kättesaadav. Seepärast on meie  ühistu esindajad nii Valga-. Viljandi- kui Pärnumaalt.

Kontaktid

Ühistu  tööd koordineerib juhatuse liige
Kadri-Aija Viik tel. 5167650 kadri@eestimetsad.ee
Raiete korraldamiseks on ühistul metsameistrid:
Raigo Rõõmussar tel. 5259330  raigo@eestimetsad.ee
Risto Kaljund tel-53432528 risto@eestimetsad.ee
Ray Raiesmaa tel. 5180964 ray@eestimetsad.ee
Toetuste ja liikmete avaldustega tegelevad:
Viljandimaal Pille Udam tel. 5242186 pille@eestimetsad.ee
Valgamaal Kaja Papagoi tel. 53058890 kaja@eestimetsad.ee
Pärnumaal Piia Jänes tel. 56203625 piia@eestimetsad.ee
Jahinduslepingutega Peep Pihlak tel. 5086989 peep@eestimetsad.ee

Olete oodatud meie kasvavasse ja arenevasse metsaühistusse.