Ühinenud Metsaomanikud (ÜMO) – Kontakt

Kontakid

Ühistu tööd koordineerib juhatuse esimees:

Kadri-Aija Viik tel. 5167650 kadri@eestimetsad.ee

Raiete korraldamiseks on ühistul metsameistrid:

Raigo Rõõmussar tel. 5259330
raigo@eestimetsad.ee
Risto Kaljund tel. 53432528
risto@eestimetsad.ee
Diether Masing tel. 51906202
diether@eestimetsad.ee

 

Toetuste ja liikmete avaldustega tegelevad:

Viljandimaal Pille Udam tel.5242186
pille@eestimetsad.ee

Valgamaal Kaja Papagoi tel.53058890
kaja@eestimetsad.ee

Pärnumaal Piia Jänes tel.56203625
piia@eestimetsad.ee

Jahinduslepingutega Peep Pihlak tel.5086989
peep@eestimetsad.ee

Sertifitseerimisega seotud küsimustega tegeleb:

Pille-Riin Ressar tel.56686521
pilleriin@eestimetsad.ee

ÜMO projektijuht:

Marge Marjak tel.53426182
marge@eestimetsad.ee

Juriidiline aadress:

Lähkma küla, Saarde vald, Pärnumaa 86407
Reg nr. 80347083
Juhatuse esimees:  Kadri-Aija Viik
Telefon: 5167650
kadri@eestimetsad.ee

Pärnu:
Kerese 4 I korrus
tel. 5167650, Kadri-Aija Viik

Rapla:
Tallinna mnt 22 (IV korrus, Erametsakeskuse kõrval)
tel. 5047119, Valdu Reinaas

Viljandi:

Lossi 22 II korrus
tel. 53426182, Marge Marjak

Suure-Jaani:
Teisipäeviti kell 9-12 Suure-Jaani vallamajas
tel. 5242186, Pille Udam

Valgamaa:
Laatre alevik
tel. 53058890, Kaja Papagoi

Valgamaa:
Kolmapäeviti kell 9-12 Otepää vallamajas Lipuväljak 13 ruum 315
telefon Kaja Papagoi 53058890.

Paremaks teenindamiseks vajalik eelnev kokkulepe.aarde

Juhatuse liikmed

Ants Erik

Telefon 5091575
ants@metsatervenduse.ee

Olavi Udam

Telefon 5047407
olavi.udam@erametsaliit.ee

Urmas Rahnel

Telefon 5094054
urmas@metsagrupp.ee

Kadri-Aija Viik

Telefon: 5167650
kadri@eestimetsad.ee

Tiit Kosenkranius

Telefon: 5230932
tiit@eestimetsad.ee

Taavi Raadik

Telefon: 5056231
taavi.raadik@vestman.ee

Raigo Rõõmussar

Telefon: 5259330
raigo@eestimetsad.ee

Risto Kaljund

Telefon: 53432528
risto@eestimetsad.ee

Valdu Reinaas

Telefon: 5047119
valdu@eestimetsad.ee


Saada meile e-kiri

Nimi *

E-mail *

Teema

Teade