Ühinenud Metsaomanikud MTÜ

JUHATUS

Kadri-Aija Viik

juhatuse esimees
516 7650
kadri@eestimetsad.ee

Tiit Kosenkranius

juhatuse aseesimees
523 0932
tiit@eestimetsad.ee

Valdu Reinaas

juhatuse liige
504 7119
valdu@eestimetsad.ee

Olavi Udam

juhatuse liige
524 2186
olavi@eestimetsad.ee

Raigo Rõõmussar

juhatuse liige
525 9330
raigo@eestimetsad.ee

Risto Kaljund

juhatuse liige
534 32528
risto@eestimetsad.ee

Taavi Raadik

juhatuse liige
505 6231
taavi.raadik@vestman.ee

Ants Erik

juhatuse liige
509 1575
ants@metsatervenduse.ee

Urmas Rahnel

juhatuse liige
509 40504
urmas@metsagrupp.ee

Toomas Kams

juhatuse liige
504 5689
kams@hdforest.com

 
METSAMEISTRID
Raigo Rõõmussar
525 9330
raigo[at]eestimetsad.ee
Risto Kaljund
534 32528
risto[at]eestimetsad.ee
Diether Masing
519 06202
diether[at]eestimetsad.ee
 
 METSATAKSAATOR JAHINDUSSPETSIALIST
 
 Viljar Nurk
555 35125
viljar.nurk[at]eesti.ee
Reevo Paas
505 6664
reevo[at]eestimetsad.ee
jaht[at]eestimetsad.ee
 
LIIKMETE AVALDUSED JA TOETUSED

Valgamaal
Kaja Papagoi
530 58890
kaja[at]eestimetsad.ee

Pärnumaal
Piia Jänes
562 03625
piia[at]eestimetsad.ee
Viljandimaal
Pille Udam
524 2186
pille[at]eestimetsad.ee
 
SERTIFITSEERIMINEPROJEKTIJUHTRAAMATUPIDAJA
Pille-Riin Ressar
lapsehoolduspuhkusel
asendaja Anett Reilent
 538 24350
anett[at]eestimetsad.ee
Marge Marjak
534 2 6182
marge@eestimetsad.ee
Krista Kasesalu
512 6607
krista[at]eestimetsad.ee
arved[at]eestimetsad.ee
 

Seoses koroonaviiruse levikuga!

Teie paremaks ja ohutumaks teenindamiseks meie kontorites on vajalik, et olete vastuvõtu eelnevalt ette registreerinud.

Ühinenud Metsaomanikud MTÜ

Juriidiline aadress:

Lähkma küla, Saarde vald, Pärnumaa 86407
Reg nr. 80347083
KMKR: EE101598893
IBAN: EE791010220211823228

 

KONTORITE ASUKOHAD:

Pärnu

Vastuvõtt ainult etteregistreerimisega!

Lai 15, III korrus, uksekellal valida nr 17.

Telefon: +372 5167 650
Kadri-Aija Viik

Rapla

Vastuvõtt ainult etteregistreerimisega!

Tallinna mnt 22 (IV korrus, Erametsakeskuses)
Telefon: +372 5047 119
Valdu Reinaas

Viljandi

Vastuvõtt ainult etteregistreerimisega!

Lossi 22, II korrus
Telefon: +372 5342 6182

Marge Marjak

Suure-Jaani

Vastuvõtt ainult etteregistreerimisega!

Teisipäeviti kell 9-12 Suure-Jaani vallamajas
Telefon: +372 5242 186
Pille Udam

Valgamaa

Vastuvõtt ainult etteregistreerimisega!

Laatre alevik
Telefon: +372 5305 8890
Kaja Papagoi

Valgamaa

Vastuvõtt ainult etteregistreerimisega!

Kolmapäeviti kell 9-12 Otepää vallamajas
Lipuväljak 13, ruum 316
Telefon: +372 5305 8890
Kaja Papagoi

Saada meile e-kiri

Scroll to Top