Parima metsamajandaja konkurss

Koos Eesti Erametsaliiduga ootame parima metsamajandaja tiitlile kandideerima kõiki metsaomanikke. Osalemisel pole tähtis metsa majandamise juriidiline vorm. Oluline on, et metsa majandatakse vastutustundlikult ja hästi.

Konkursil hinnatakse kandidaatide viimaste aastate metsamajanduslikke töid ja muid metsa erinevate väärtustega seotud tegevusi. Kõiki konkursil osalejaid külastab 4-liikmeline hindamiskomisjon koosseisus Aira Toss (Eesti Erametsaliit), Maret Parv (Keskkonnaministeerium), Renno Nellis (Kotkaklubi), Kertu Kekk (Erametsakeskus), kes tutvuvad metsaomanike põhimõtete ja väärtushinnangutega metsade majandamisel, arvestades ka panustamist kogukonna ja maaelu arengusse ning traditsioonide hoidmisse.

Parim metsamajandaja 2018 tiitel antakse üle 18. augustil Läänemaal toimuval metsamajandajate kokkutulekul, kus võetakse ette ka metsaretk mulluse võitja Liidia Kösteri maadel. Konkursil osalejatele paneb väärilised auhinnad välja STIHL Eesti.

Palume ka teie abi tublide metsamajandajate tunnustamisel. Palun andke teada tublidest ja tegusatest metsaomanikest oma liikmete seas ja soovitage neil konkursil osaleda.

Kandidaate saab esitada kuni 4. maini, registreerimisvorm asub SIIN. Lisainfot konkursi kohta leiab erametsaliidu lehelt.

Scroll to Top